zdraví ženy

VŠE O TĚHOTENSTVÍ,

MATEŘSTVÍ

A VĚDOMÉ ŽENSKÉ CESTĚ.

"Moje povolání je mým posláním. Poskytuji péči ženám v každé fázi, kterou jejich život přináší."

Zadejte email, na který pošleme Váš  e-book zdarma.

Děkujeme za odeslání! Váš e-book je již na cestě.

zdraví ženy

TEREZA LERCH DAVÍDKOVÁ

Jsem porodní asistentka, laktační poradkyně, lektorka, konzultantka pro ženy, propagátorka osobního rozvoje a maminka čtyř úžasných dětí. 

 

Díky vzdělání porodní asistentky, více než desetileté praxi v porodnictví i vlastnímu mateřství mohu být ženám průvodkyní v péči o zdraví
a oporou při jejich seberozvoji. 

 

Prosazuji holistickou péči, propojující západní
a východní medicínu.

Zdravi_ženy_logo_2_Kreslicí plátno 1.png
unnamed.jpg

E-BOOK ZDARMA PRO VÁS

Záleží mi na tom, aby ženy mohly kojit své děti tak dlouho, jak bude zapotřebí.

Proto se intenzivně věnuji laktačnímu poradenství a napsala jsem pro vás přehledný e-book, který vám může pomoci na cestě k úspěšnému kojení.

Tereza

PORODNÍ ASISTENTKA

Porodní asistentka je kněžka porodního umění. Porodní báby odjakživa drží posvátné pole energie. Během porodního procesu trpělivě čeká se ženou. Když vidí, že přišel čas, pomůže dítěti přestěhovat se na světlo světa.

Porodní bába je také odjakživa oporou ženy a průvodkyní na životní cestě. Dříve byla váženou a vyhledávanou důvěrnicí. Historický vývoj tohoto povolání však nebyl v minulém století v našich zemích příznivý.

Porodní asistentky byly po druhé světové válce postupně zbaveny své autonomie a staly se asistentkami lékaře. Avšak v posledních letech, díky změnám v naší společnosti, už se naše ženství začíná opět probouzet...a s ním i potřeba moudrosti tohoto krásného povolání.

Já vnímám své povolání odjakživa tak, že jsem především asistentkou ženy.

zdraví ženy
Zdravi_ženy_logo_2_Kreslicí plátno 1.png
Zdravi_ženy_logo_2_Kreslicí plátno 1.png

SPOLU ON-LINE

DSC_4895.jpg

INDIVIDUÁLNÍ ONLINE KONZULTACE - 1 HOD.

1100Kč

TĚHOTENSTVÍ A MATEŘSTVÍ

E-BOOK  "ŠŤASTNÉ KOJENÍ"

889 Kč

zdraví ženy

DAR ŽENSTVÍ

Jeden z darů dělohy je trpělivost. Někdy se
i mnoho let čeká, než přijde dítě, devět měsíců zraje v děloze a dalších mnoho let trvá, než pak vyroste a naplní své poslání. Všímám si podobnosti v každodenním cyklu života.

Celý náš život je jako moudrost dělohy. Každá menstruace je ve skutečnosti znovuzrození, ve kterém se otevírá přístup ke kreativním silám života. Lůno dává možnost transformace od ducha do našich životů a duší.

 

Ženská cesta ve své každodennosti i se vším, co nám v průběhu života přináší, nabízí příležitost k seberozvoji a vědomé transformaci duše a ducha. Je důležité kultivovat a podporovat ženskou energii, protože spolu s tím se může léčit i mužství a uzdravit celá naše společnost

# SPOLU NA SÍTI