top of page
Zdravi_ženy_logo_2_Kreslicí plátno 1.png
K56A2454.JPG

AROMATERAPEUTICKÉ MASÁŽE PRO ŽENY

V každém životním období si zasloužíme péči a relax.

Aromaterapeutické masáže provázejí mou praxi už mnoho let.

Začínala jsem Baby masážemi u nejmenších miminek. Později jsem rozšířila toto pole i o těhotenské masáže. A nakonec jsou harmonizační celostní masáže mou skoro nejoblíbenější službou.

Při masážích používám jemné bio oleje od české značky Ellinor a aroma esence míchám vždy na míru, dle aktuálního naladění ženy, fáze menstruačního cyklu a záměru, se kterým žena přichází.

Mé masáže nejsou “jen” masážemi jaké můžete najít v běžných masérnách. Zaměřuji se na holistické masáže, které propojuji s léčivými meditacemi a bylinkami na míru.

 

Už když se žena objedná na určitý čas, energetické pole je připraveno na naši společnou práci. Dávno neřeším jak, důvěřuji vesmíru a procesu ve kterém plynu s důvěrou v léčení, které je v souladu s vesmírným řádem a harmonií.

 

Éterické oleje nám pomohou vybrat aromaterapeutické karty. Ty kromě jiného vystihnou aktuální téma k řešení. Je možné se objednat také na širší výklad, ale to už je samostatnou službou a vyžaduje více času. Často ráda do masáže včlením také bylinkovou ženskou napářku. Ta podpoří čištění a regeneraci ženského lůna, harmonizuje hormonální systém a vyladí naši ženskost.

Samotné holistické masáže umožňují hlubokou regeneraci nervové soustavy a pročištění energetických center. Závěrem se zaměřuji také na mentální harmonizaci klientky. Po masáži je vhodné hodně odpočívat, pít a nechat si trochu prostoru ještě sama pro sebe.

 

Tyto masáže nejsou instantní službou a jako k takovým je třeba i přistupovat k následné regeneraci a uvolnění, které naše tělo i mysl dlouhodobě velmi ocení.

Zdravi_ženy_logo_2_Kreslicí plátno 1.png
bottom of page