top of page

Vědomé početíDnes slavíme významné výročí.

Přesně před dvěma lety jsem otěhotněla s Tobiášem. Na jemnohmotné úrovni už jsem ho však vnímala dlouho předtím.


Možná to někomu bude připadat zvláštní, ale den jeho zrození byl vypočítán našim astrologem. Rok předtím jsem otěhotněla v nešťastný okamžik a o miminko tehdy v začátku těhotenství přišla. Nebyla to lehká zkušenost, i když pro mou duši tehdy velmi potřebná. Věděla jsem už tenkrát, že tím neprocházím pouhou náhodou. Na náhody osobně nevěřím. Věřím na cestu duše a ta má svobodnou volbu v tom, jaké zkušenosti si do života zvolí. Ta moje potřebovala zažít zkušenost ztráty, aby mohla projít transformací. Ta transformace mi později umožnila uzdravit se i přežít. Díky této zkušenosti jsem také zjistila, jak astrologie funguje. A proto jsem se obrátila na svého astrologa s prosbou o doporučení vhodného termínu k početí. Tu těžkou zkušenost potratu jsem přijala a integrovala, ale už jsem ji nechtěla prožívat znovu.Když jsme se s astrologem sešli, překvapilo mě, že z celého roku 2017, kdy jsem se chtěla znovu pokusit otěhotnět, mi byly doporučené pouze dva termíny. Konec června a polovina srpna. Tyto termíny označil jako “čisté”. Takové, které nejsou poškozeny negativními událostmi, kdy by počaté těhotenství mělo zdárný průběh i završení. Přišlo mi to daleko, ale rozhodla jsem se tedy vyčkat. Na první termín jsme nakonec s mužem zabukovali dovolenou a svatbu v zahraničí, abychom se rozptýlili a zaměřili i na jinou událost. Druhý slibný termín jsme se rozhodli ponechat jako zálohu, pro případ že by první nevyšel. Od začátku jsme k početí přistupovali s pokorou a vědomím, že jsme otevření tomu, aby děťátko přišlo a udělali maximum pro vhodné načasování, ale rozhodně jsme s tím nepočítali na jistotu.


Po celý čas příprav na svatbu jsem procházela zároveň procesem truchlení. Bylo a je to přirozenou součástí ztráty a je velmi důležité dopřát tomu čas i přijetí. Současně s tím jsem se chystala na nové početí a toto období bylo velmi intenzivní a léčivé zároveň. Užívala jsem bylinky, dopřávala tělu pravidelné masáže a zklidňovala mysl meditacemi. Také jsem v tom čase intenzivně pracovala na osobním rozvoji. Tehdy to bylo velmi zapotřebí. A věnovala se hodně své práci.


V dubnu jsem intuitivně sama vykonala rituál vítání duše nenarozeného miminka. Po celou dobu jsem zůstávala ve spojení, ale během rituálu jsem symbolicky shromáždila předměty pro děťátko. Bylo to bílé fotoalbum, rámeček a také můj svatební věnec do vlasů. Použila jsem rituál čtyř živlů a dávala jsem tak najevo, že jsem připravena. A byl to překrásný úplňkový a přitom docela malý soukromý rituál.


V den odletu jsme s mužem byli hodně unavení. Pracovali jsme předtím více, než kdy dříve, abychom si mohli dopřát delší dovolenou a klidnější léto, bude-li ho zapotřebí. A bylo.


Přiletěli jsme pozdě odpoledne na ostrov Skiathos. Trajekt nás poté dopravil na nedaleký ostrov Skopelos. Ubytovali jsme se v malé rybářské vesničce a první dny trávili v poklidné zátoce poblíž útesu Amarandos, kde jsme byli týden poté oddáni.


V den termínu optimálního pro početí jsme se vydali na procházku do přístavu. Odpoledne předtím jsem našla růžový dudlík na silnici. Znamení ke mě přicházela různými způsoby, vlastně mě to ani moc nepřekvapovalo.

V přístavu jsem si všimla úplňku a cítila potřebu vykonat rituál. Každý z nás se oddal meditaci, ve které se propojoval s duší našeho dítěte. Dávali jsme najevo, že my už jsme připraveni, že naše děťátko je už teď vítané a milované a až bude připravené na zrození, s radostí jej uvítáme.Později večer jsme odevzdali náš záměr osudu. S vroucným přáním, ale i pokorou.

Následující den při večerní procházce přístavem, jsem si na zemi všimla dalšího dudlíku (v životě jsem nenašla tolik dudlíků v jednom týdnu). Tentokrát měl barvu modro-žlutou. Napadlo mě v ten okamžik, že to nakonec bude možná chlapeček.Za čtyři dny jsme se nechali s Lukášem oddat. A den po svatbě, v den výstupu na útes, jsem pocítila známé tlaky v podbřišku. Vždy se tak ohlašovaly mé děti, poznala jsem ten pocit už velmi dobře. S radostí jsem objímala Lukáše a sdělovala mu tu šťastnou novinu. Z výstupu jsme nakonec upustili a vrátili se do apartmánu.


Když jsem se sešla za čtyři měsíce s naším astrologem na konzultaci o vhodném termínu k porodu, zjistila jsem i zpětně, kdy přesně došlo k oplození. A výpočet termínu porodu, jak už mnozí víte, nám nakonec zachránilo život.


Proto s vámi sdílím tuto svou zkušenost. Astrologie je mnohdy přezírána. Její umění v současnosti shazuje mnoho diletantů, kteří nepracují na úrovni, jež tato věda nabízí.

Osobně věřím, že astrologie je věda minulosti i budoucnosti. Bude (a mnohde už je) využívána vědou i klasickou medicínou. A já bych tímto článkem ráda přispěla k tomu, aby byla využívána tam, kde může pomoci.


Pokud se nějaký čas pokoušíte o početí bez úspěchu, vřele doporučuji využít astrologii k výpočtu vhodného termínu početí. Tuto metodu proslavil v našich zemích také slovenský lékař MUDr. Eugen Jonáš. Určitě je však vhodnější nechat si udělat osobní horoskop na toto téma, než se řídit obecnými tabulkami výpočtu.


Je také moc důležité přistoupit i k vědomému početí s pokorou a důvěrou, ale také trpělivostí.


Přeji vám všem na vaší cestě k početí dítěte hodně štěstí a radosti. Ať je pro vás tento článek užitečnou inspirací!


S láskou Tereza

121 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Opmerkingen


bottom of page