top of page
Zdravi_ženy_logo_2_Kreslicí plátno 1.png

ŽENSKÉ PŘECHODOVÉ RITUÁLY

Rituály nám umožňují prožít vědomě přítomný okamžik a oslavit změnu, na kterou se chystáme. Z novodobých rituálů dnes slavíme nejčastěji narozeniny, dále svatbu, někdy křtiny, nebo také pohřeb.

Během historického vývoje naší země se ale postupně vytratily ženské přechodové rituály. Například první a poslední menstruace a také celá řada mateřských rituálů. Mateřské rituály jsou zejména předporodní a poporodní, ale také například rituál odstavení od mléka. Já osobně jsem si prošla také rituálem k početí dítěte a rituálem nevěsty před svou druhou svatbou. Byly to velmi krásné a obohacující zkušenosti na mé ženské cestě, a tak ve mě postupně uzrálo rozhodnutí rituály také provázet a být průvodkyní ženám během důležitých životních milníků, které zaslouží uctít. Během rituálů dochází k léčení všeho, co je třeba aktuálně poléčit. Například rituál první menstruace napomáhá přijetí této fáze a často léčení ve vztahu k ženství.

Rituálem provázím vždy osobně, ať už probíhá formou individuální, nebo se jedná o rituál v kruhu žen. Nabízím Individuální rituál v délce 3h, cena 3000kč.

Skupinový rituál v délce cca 5h 2500Kč a za každou účastnici skupinového rituálu 500 Kč (daný rituál je vždy léčivý pro všechny zúčastněné). Zde najdete rituály, kterými provázím, je ale možné po domluvě vytvořit i individuální rituály na míru Rituál menarché (první menstruace) Rituál ukončení vztahu Rituál nevěsty Rituál plodnosti (součást přípravy k početí) Rituál matky (předporodní) Rituál zavírání kostí (po porodu) Rituál odstavení od mléka Rituál rozloučení se s nenarozeným dítětem Rituál moudrosti (poslední menstruace)

DSCF6822 2.jpg
Zdravi_ženy_logo_2_Kreslicí plátno 1.png
bottom of page